آجرپلاک چیست و چه کاربردی دارد؟

آجرپلاک

آجرپلاک چیست و چه کاربردی دارد؟

در این مقاله قصد معرفی آجرپلاک و کاربرد آن در ساختمان سازی را داریم.استفاده از آجرپلاک بسیار مرسوم شده است به دلیل اینکه آجرپلاک زیبایی بیشتری به نمای ساختمان میدهد و همچنین از نظر اقتصادی بسیار با صرفه تر از دیگر مصالح میباشد از آجر پلاک در نما سازی بیرون و داخل ساختمان میتوان استفاده کرد. مصالح و صنعت ساختمانی نیز مانند دیگر صنایع هر روز پیشرفت میکند به طور مثال اجر از زمان قدیم تا به الان دارای تغییرات و پیشرفت هایی بوده است به طور مثال میتوان به آجرنما اشاره کرد که امروزه دارای رنگ ها شکل ها و جنس های مختلفی میباشد ( شما میتوانید برای دیدن انواع آن به محصولات سایت ما مراجه نمایید.) یکی دیگر از نوع های آجر , آجر پلاک میباشد که در دنیای امروز دارای شکل های مختلفی میباشد و در ساخت نمای داخل و خارج ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار میگرد.

آجرنما

جنس آجرپلاک چه میباشد؟

شاید با خود سوال کرده باشید که آجرپلاک را از چه جنسی تهییه میکنند؟ لازم به ذکر است که اجر پلاک دارای رنگهای بسیار متنوع و زیبا میباشد که جلوه خاصی به سازه شما میدهد.برای تهیه و تولید اجرپلاک از خاک رس طبسی به همراه افزودنی ها و دیگر نوع های خاک استفاده میشود همچنین شما این آپشن را دارید که بسته به نوع سلیقه و ساختمان خود جنس آن را انتخاب کنید و شما میتوانید طبق سلیقه خود در هر کجا از ساختمان از اجر پلاک استفاده نمایید.

رنگ بندی آجر پلاک به چه صورتی میباشد؟

رنگ بندی اجر پلاک بسیار زیاد و متنوع میباشد به طوری که میتوان رنگ آن را از قهوه ای تیره متمایل به رنگ سیاه هم انتخاب کرد !!!! به همین دلیل است که اجرپلاک در نماسازی داخی و خارجی ساختمان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

و در آخر میتوان به نکات زیر اشاره داشت:

  • قیمت اقتصادی
  • رنگ بندی بسیار زیاد
  • تنوع بالا
  • ظرافت و زیبایی

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما کارشناسان آجرنما کیمیا در ارتباط باشید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *